ΑΡΧΙΚΗ Φοιτητές Φοιτητικές ανακοινώσεις (Student Announcements)

Φοιτητικές ανακοινώσεις (Student Announcements)

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2016

 

 

__________________________________________________________________________________________

 

Διευκρίνηση Εξετάσεων

Για τα μαθήματα του χειμερινού εξαμήνου, βάσει της εγγυκλίου του Υπουργείου, δικαίωμα εξέτασης στην εξεταστική του Ιουνίου, έχουν μόνον οι φοιτητές από το 9ο Εξάμηνο και πάνω (επι πτυχίο)

Οι υπόλοιποι εν δυνάμει φοιτητές (έως και το 8ο) μπορούν να εξεταστούν κατά την εξεταστική του Σεπτεμβρίου

 

 

_______________________

ΤΕΛΕΤΗ ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΙΣΗΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

 

 Η ΤΕΛΕΤΗ ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΙΣΗΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ 2016

ΚΑΙ ΩΡΑ 10 ΠΜ ΣΤΟ ΝΕΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΤΗΣ ΣΕΥΠ.

 

            ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΤΕ ΟΠΩΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΣΤΙ 9 ΠΜ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ.

1.            

    

 

ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΡΥΤΗΜΙΔΟΥ ΦΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ

ΒΑΣΙΛΤΖΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΙΖΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΒΟΥΖΟΥΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΓΕΩΜΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΓΚΙΟΒΕ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΖΔΟΥΚΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

ΖΗΣΗ ΖΩΗ

ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΡΑΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΚΟΝΤΟΠΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΟΥΓΚΟΥΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

ΚΩΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΑΠΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΛΙΟΛΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΛΙΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΛΟΥΤΑΤΙΔΟΥ ΗΩ

ΜΑΛΑΘΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΜΑΛΑΪ ΕΝΕΪΝΤΑ

ΜΑΡΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΡΚΑ ΑΝΝΑ

ΜΠΙΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΩΡΑΪΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΠΠΑ ΛΟΥΚΙΑ

ΠΕΣΙΡΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΣΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΣΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΑΡΑΤΑΣΟΣ ΗΛΙΑΣ

     ΧΙΩΝΗ ΧΡΥΣΑΛΕΝΑ

 

 

 

 

 

Η ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΡΙΣΤΑΡΑ ΠΑΠΑΔΟΥΛΟΥ

ΑΝ. ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ

 

 

 

 

____________________________________________________

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2015-16

 

 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΥΛΗ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΟΡΟΛΟΓΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

 

·        Unit 1: The Human Body A

·        Unit 2: The Human Body B

·        Unit 3: Physical Therapy/Physical Therapists

·        Unit 4: Muscles

·        Unit 5: Joints

·        Unit 7: Arthritis

·        Unit 8: Vertebral Column

·        Unit 9: The Nervous System

·        Unit 10: The Knee

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΕΝΤΥΠΟ

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Για το ακαδ. έτος 2016– 2017

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Αγαπημένοι μου φοιτητές την Τετάρτη 18/05/2016

                             τα εργαστήρια:

       1.ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΜΑΛΑΞΗΣ - ΧΡΙΣΤΑΡΑ

       2.ΚΙΝΗΣΙΟΛΟΓΙΑ - ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ

       3.ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΑΡΘΡΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΩΝ    ΜΟΡΙΩΝ - ΚΟΥΤΡΑΣ

       4. ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΕ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΚΟΥ - ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ

θα γίνουν προκειμένου να καλυφθεί η ύλη

 

  Η Πρόεδρος του Τμήματος

  Δρ.Αλεξάνδρα Χριστάρα -Παπαδοπούλου

  Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Α.Τ.Ε.Ι.Θ

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΑΘΗΜΑ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ Δ' ΕΞΑΜΗΝΟΥ

Εφεξής, Το μάθημα θα διδάσκεται κάθε Πέμπτη 10.00πμ - 14.00μμ

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΣΠΑ

Παρακαλούνται οι φοιτητές που θα πραγματοποιήσουν την πρακτική τους άσκηση μέσω του προγράμματος  ΕΣΠΑ να παραβρεθούν στο γραφείο του κ. Ιακωβίδη την Τετάρτη 23/3/2016 και ώρα 12, προκειμένου να τους δοθούν οδηγίες και έγγραφα προς συμπλήρωση για τους φορείς στους οποίους θα απασχοληθούν.

Η παρουσία όλων είναι απαραίτητη, σε διαφορετική περίπτωση υπάρχει ο κίνδυνος να μην τηρηθούν τα χρονοδιαγράμματα και να τεθεί κάποιος εκτός προγράμματος.

Ιακωβίδης Πάρης

Υπεύθυνος  πρακτικής άσκησης

 

 _____________________________________________________________________________________________________________________________

 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ & ΕΣΠΑ

 

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

 ______________________________________________________________________________________

ΔΗΛΩΣΕΙΣ - ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΥΓΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2015-16

Οι δηλώσεις συγγραμμάτων των φοιτητών θα ξεκινήσουν την Τρίτη 22 Μαρτίου 2016 και θα ολοκληρωθούν την Παρασκευή 22 Απριλίου 2016

Διανομή Συγγραμμάτων από 22 Μαρτίου 2016  έως 20  Μαϊου 2016

 

_________________________________________________________________________________________

 

 Έγκριση Μετεγγραφών

 

________________________________________________________________________________________

 

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ

Οι δηλώσεις της Πρακτικής άσκησης και των Πτυχιακών εργασιών θα γίνουν

την Παρασκευή 19/02/2016 από τις 09.00-12.00

(Οι φοιτητές που ενδιαφέρονται να χρηματοδοτηθούν απο το ΕΣΠΑ

πρέπει να προσκομίσουν τα εκκαθαριστικά των γονέων τους για το οικονομικό έτος 2015)

 

 __________________________________________________________________________

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2015-2016

 

 ______________________________________________________________________________

 

Επανεξέταση Μαθήματος Εργομετρία στη Φυσικοθεραπεία Γ΄Εξάμηνο

Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2016 ώρα 9.00πμ στην αίθουσα 16

Με απόφαση του Καθηγητή κου Τσακλή Π, θα γίνει επανεξέταση στο μάθημα της Εργομετρίας, για τους κάτωθι φοιτητές.  Όποιος επιθυμεί να επανεξεταστεί, θα πρέπει να παραβρίσκεται στη αίθουσα στις 9.00 ακριβώς, διαφορετικά μπορεί να παραστεί απ’ ευθείας στην εξεταστική του Σεπτεμβρίου.

 

ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΒΟΥΛΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΟΓΕΝΑ

ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΡΟΥΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΓΚΟΥΒΙΡ ΤΑΤΙΑΝΑ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΣΟΧΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΑΣΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΤΖΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΚΥΡΟΔΗΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ ΜΩΥΣΗΣ

ΜΕΧΤΕΡΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΤΣΑΚΑΡΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ

ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΤΣΑΤΣΑΡΕΛΗ ΑΝΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΕΡΜΕΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΣΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΖΩΗ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΟΡΟΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΣΑΧΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

2015-2016

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2015-16

 

 

 

 

ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ  11/12/2015

Η ορκομωσία θα πραγματοποιηθεί σε 2 ομάδες αποφοίτων

Η 1η ομάδα θα ορκιστεί στις 10.00 πμ

Η 2η ομάδα θα ορκιστεί στις 11.30 πμ

1η ομάδα

1.       ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΜΟΝΤΖΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ

2.       ΚΩΝ/ΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

3.       ΖΙΑΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

4.       ΜΠΕΤΙΚΟΥΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ

5.       ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6.       ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

7.       ΚΑΡΑΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

8.       ΧΑΡΣΟΥ ΑΣΠΑ ΕΦΗ

9.       ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

10.   ΧΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

11.   ΖΩΡΖΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

12.   ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

13.   ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14.   ΚΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

15.   ΦΕΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

16.   ΣΔΟΥΚΟΣ ΚΩΣΜΑΣ

17.   ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

18.   ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

19.   ΣΑΧΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

20.   ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

21.   ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

22.   ΚΥΔΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

23.   ΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΟΣ - ΔΑΥΙΔ

24.   ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

25.   ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ

26.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

27.   ΚΑΠΡΑΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

28.   ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

29.   ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

30.   ΜΗΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

31.   ΦΑΡΣΑΡΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

32.   ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

33.   ΚΕΣΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

34.   ΚΩΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

35.   ΧΙΣΑ ΓΙΟΝΙΤΑ

36.   ΖΗΣΗ ΖΩΗ

37.   ΓΡΑΒΑΝΗ ΚΩΝ/ΤΙΝΑ

38.   ΙΜΠΟΛΛΙ ΝΑΓΙΑΝΤΑ

39.   ΚΟΥΡΟΥΚΑΦΑ ΚΩΝ/ΤΙΝΑ

40.   ΠΑΠΑΒΕΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

41.   ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

42.   ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

43.   ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

 

 

2η ομάδα

 

1.       ΚΥΤΡΙΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2.       ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ

3.       ΜΑΝΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

4.       ΜΕΜΟ ΜΑΡΣΙΝΤΑ

5.       ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΟΛΥΖΗΣ

6.       ΣΤΑΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

7.       ΒΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

8.       ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

9.       ΚΑΒΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

10.   ΠΕΤΡΟΥΣΗ ΚΩΝ/ΤΙΑ

11.   ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

12.   ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΥ ΔΑΝΑΗ

13.   ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

14.   ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

15.   ΠΛΑΚΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

16.   ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

17.   ΚΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

18.   ΜΠΑΔΕΣ ΠΕΤΡΟΣ

19.   ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

20.   ΝΤΕΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ

21.   ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

22.   ΤΣΙΑΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

23.   ΤΣΑΛΙΚΛΗ - ΒΑΡΔΑΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

24.   ΚΟΘΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

25.   ΓΚΟΥΛΕΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

26.   ΣΙΝΤΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ

27.   ΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

28.   ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ

29.   ΔΗΜΟΥ ΙΟΥΛΙΑ

30.   ΖΑΡΚΑ ΑΡΝΤΙΤΑ

31.   ΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

32.   ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ

 

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

Ακαδ. έτους  2015-16

 

KΙΝΗΣΙΟΛΟΓΙΑ Τρίτη 1 Δεκεμβρίου 2015 ώρα 09.00΄-11.00΄  αίθουσα 16,22

 

ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ   Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2015

 ώρα  09.00΄-11.00΄  αίθουσα 16,22

 

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Τετάρτη 9 Δεκεμβρίου 2015

 ώρα 09.00΄-11.00΄  αίθουσα 22, 19

 

Σημ:   Για τη συμμετοχή σας στις εξετάσεις είναι απαραίτητη η επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΡΑΔΟΣΕΩΝ

ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ Ζ΄ΕΞΑΜΗΝΟΥ

 

 

ANAKOINΩΣΗ

ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΙΙ & IV

ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΙΙ & IV ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

 

ΕΞΕΤΑΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ

Για την εξέταση των πτυχιακών εργασιών, ο κάθε φοιτητής θα επικοινωνήσει με τον εισηγητή του, ώστε να ορίσουν απο κοινού ημέρα και ώρα (μεταξύ 13/10 και 16/10/2015) και να γίνει η παρουσίαση παρόντος μόνο του εισηγητή και η βαθμολόγησή τους από αυτόν.

Δεν θα γίνει παρουσίαση σε επιτροπή και οι άλλοι δύο βαθμολογητές που θα οριστούν απο το Τμήμα, θα παραδώσουν βαθμολογία αφού μελετήσουν τις εργασίες τις οποίες θα παραλάβουν απο τη Γραμματεία

 

 

 

 

 ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2015 - 2016

(τα μαθήματα ξεκινούν τη Δευτέρα 05/10/2016)

 

 

 

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΑΠΟ 01/10/2015 ΕΩΣ 31/03/2016

Οι Φοιτητές πρέπει να παραλάβουν στις 30/9/2015, τα διαβιβαστικά , τις συμβάσεις και τα βιβλιάρια πρακτικής άσκησης

ΕΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ  

ΛΙΟΛΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΓΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΛΙΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΛΑΠΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΓΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΜΠΑΡΚΑ ΑΝΝΑ

ΓΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΓΝ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

ΜΩΡΑΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΜΑΛΟΥΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΕΞΙΑ

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΚΑΛΙΟΠΠΗ

ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΑΥΤΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΤΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΣΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΧΑΤΖΗΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΔΡΑΜΑ)

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΧΟΝΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΧΟΝΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)

ΝΕΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΜΠΟΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΒΕΡΟΙΑ)

ΜΑΛΑΘΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΜΗΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΚΟΝΤΟΠΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ

ΤΣΙΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΝ ΣΕΡΡΩΝ

ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΕΡΓ.ΦΥΣ/ΠΕΙΑΣ ΠΑΠΑΟΔΥΣΣΕΑ ΕΛΕΝΗ (ΑΘΗΝΑ)

 

 

 

 

ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΛΟΓΩ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΟΑΣΘ

Πέμπτη 24/09/2015  10.30 - 12.00 Αναπνευστική Φυσικοθεραπεία Γ'

  12.00 - 13.30 Εργονομία Ζ'

Παρασκευή 25/09/2015 12.00 - 13.30 Ψυχολογία Α'

 

 

 

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Οι δηλώσεις Πρακτικής άσκησης για το χειμερινό εξάμηνο 2015-16

θα γίνουν την Παρασκευή 25/09/2015

στο γραφείο του κ. Ιακωβίδη

 

 

Αλλαγές προγράμματος λόγω εκλογών!!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015

Δικαίωμα εξέτασης έχουν όλοι οι Φοιτητές

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

(Στα μαθήματα των ζυγών εξαμήνων, έχουν δικαίωμα να εξεταστούν μόνο οι επι πτυχίω Φοιτητές [από το 9ο εξάμηνο και πάνω] )

 

ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ - 2015

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Ημερομηνίες Εξέτασης Πτυχιακών Εργασιών

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ΚΑΤΑΘΕΣΗ  ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΩΝ  ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ      ΑΠΟ 11-15 ΜΑΙΟΥ 2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ   ΕΞΕΤΑΣΗΣ  ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ  ΑΠΟ 18-29 ΜΑΙΟΥ 2015

 

 

ΟΝΟΜΑΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΕΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

ΟΝΟΜΑΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΜΕΣΩ ΕΣΠΑ

 

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΟΡΟΛΟΓΙΑ  

ΟΙ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ Εhglish for Physiotherapistis aha Allied Health Professionals

υπάρχουν επικαιροποιημένες απο την 12/3/2015 στο MOODLE

Οι σελίδες που δόθηκαν στο μάθημα της Τρίτης 10/3/2015 ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ

Η Εκτύπωση όλων των σελίδων είναι απαραίτητη

Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ 

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΣΙΠΗΤΑΝΟΥ

 

 

Η διανομή συγγραμμάτων για το εαρινό εξάμηνο θα ξεκινήσει την Τρίτη 17 Μαρτίου 2015 και θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 15 Μαΐου 2015.

Οι δηλώσεις συγγραμμάτων των φοιτητών θα ξεκινήσουν την Τρίτη 17 Μαρτίου 2015 και θα ολοκληρωθούν την Πέμπτη 30 Απριλίου 2015

 

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2014-15

 

ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 19-02-2015  ΕΩΣ  ΤΙΣ  28-02-2015

 ΕΝΑΡΞΗ  ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΤΟΥ 2014-15  

ΣΤΙΣ  02-03-2015

 

 

ΟΙ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

ΘΑ ΚΑΤΑΤΕΘΟΥΝ ΣΤΙΣ 20/2/2015 ΚΑΙ 24/2/2015 ΚΑΙ ΩΡΑ 11:00-13:00

ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΤΟΥΣ ΑΣΚΗΣΗ

ΜΕΣΩ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΕΣΠΑ

ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΟΙΣΟΥΝ ΤΟ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ ΤΩΝ ΓΟΝΕΩΝ ΤΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2014

 

 

 

 

Οι εγγραφές των επιτυχόντων στις κατατακτήριες εξετάσεις

θα πραγματοποιηθούν από 10 έως 13 Φεβρουαρίου 2015

 

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΤΕΙΘ